دکتر مریم قرائی

بهترین دکتر کامپوزیت دندان

بهترین متخصص کامپوزیت دندان کیست؟ آیا می دانید بهترین دکتر کامپوزیت دندان کیست؟ داشتن دندان های زیبا و مرتب از خواسته های عموم افراد است . دندان های سفید و یک دست در داشتن ارتباطی موثر تاثیر گذار هستند . لبخند زیبا رکن اساسی در روابط اجتماعی محسوب می شود . خود شما جذب کدام افراد خواهید شد ؟ کسی که ظاهر اخمو و درهمی دارد و بزور لب های خود را می گشاید یا افرادی که همیشه لبخندی زیبا بر لبانشان نشسته است !

خب پاسخ بر طبق آمارهای جهانی در مورد افرادی که در کسب و کارشان موفق شده اند این را نشان می دهد که این اشخاص ، لبخند را در روابط خود فراموش نکرده اند و نتیجه بهتری در کسب و کار خود داشته اند . این موضوع باعث شدن زیبایی دندان ها بیشتر از پیش مهم جلوه شود و افراد به دنبال بهترین راه و درمان برای به دست آوردن این زیبایی باشند . این آگاهی زمانی تحقق می یابد که بتوانید بهترین دندانپزشک زیبایی را بیابید و با اطمینان درمان خود را دنبال کنید .

کامپوزیت
کامپوزیت

کامپوزیت دندان چیست؟

امروزه علم دندانپزشکی روز به روز در حال پیشرفت است و روش های جدیدی برای زیباتر شدن دندان ها ارائه می دهد . یکی از بهترین درمان هایی که برای سفید کردن دندان ها ارائه شده ، کامپوزیت دندان است . کامپوزیت دندان را می توان از بهترین روش ها دانست که بیمار را در زودتر زمان به کیفیت مناسب می رساند .

دکتر مریم قرائی

کامپوزیت دندان ماده خمیری شکل است که با رنگ های مختلف عرضه می شود این ماده روی دندان ها قرار می گیرد و شکستگی ها و فواصل بین دندانی و آسیب های مشابه را بر طرف می نماید .

بهترین دکتر برای کامپوزیت دندان چه ویژگی هایی دراد؟

افزایش تعداد پزشکان در زمینه های مختلف باعث شده یافتن بهترین ها به سختی امکانپذیر باشد . دندانپزشک زیبایی نیز از جمله شاخه هایی است که اگر توسط دندانپزشک حاذق انجام نشود امکان دارد مینای دندان بیمار دچار آسیب شود . گاهی عوارضی که بعد از درمان ، گریبانگیر بیمار می شود باعث ازدست دادن و یا پوسیدگی زود هنگام دندان ها شود . به این خاطر مراجعه به بهترین دندانپزشک برای کامپوزیت دندان امری حیاتی به نظر می رسد .

خدمات دکتر

بهترین دندانپزشک کامپوزیت دندان با حوصله فراوان خود به بررسی دندان های بیمار می پردازد و قبل از شروع درمان به احیای دندان های آسیب دیده می پردازد چراکه دندان ها قبل از کامپوزیت باید در سلامت کامل باشند . دندانپزشک ترمیمی دندان با بهره گیری از روش های نوین از بهترین روش برای درمان استفاده می کند  و با تجهیزات و مواد مناسب نتیجه مطلوب را برای بیمار در نظر می گیرد . 

ماندگاری کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان می تواند به طور متوسط حدود 8 سال دوام داشته باشد . البته طول عمر کامپوزیت بیشتر به مراقبت هایی که بعد از کامپوزیت دندان انجام می شود ، بستگی دارد . استفاده بیش از اندازه خوراکی هایی که رنگدانه دارند و رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان ، باعث می شود طول عمر کامپوزیت کاهش یابد و برای ترمیم این تغییر رنگ نیاز به انجام پولیش خواهد بود .

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی در سال ۱۳۶۰ از دبیرستان روشنگر دیپلم تجربی خود را دریافت نموده اند و در کنکور سال ۱۳۶۱ که دانشگاه ها پس از مدت ۳ سال تعطیلی بازگشایی شدند در رشته دندانپزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۷ از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. پس از گذراندن ۵ سال طرح خارج از مرکز در بیمارستان شهید لواسانی تهران ، به استخدام وزارت نفت درآمدند و در بیمارستان وزارت نفت واحد دندانپزشکی فعالیت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا