دکتر مریم قرائی

دندانپزشک ترمیمی خوب

دندانپزشکی یکی از شاخه های مهم پزشکی است که به بازیابی و ترمیم دندان ها کمک می کند . دندانپزشک زیبایی و ترمیمی روی زیبایی و طرح لبخند بیمار معطوف شده است . زیبایی دندان ها بسیار اهمیت دارد و در روابط اجتماعی و فردی افراد تاثیر می گذارد و دندانپزشک ترمیمی تلاش می کند مشکلاتی که در رسیدن به این زیبایی وجود دارد را از بین ببرد . در ادامه به توضیح بیشتر این موضوع می پردازیم .

ترمیم دندان چگونه است؟

دندان ها با گذر زمان دچار آسیب دیدگی از جمله ، پوسیدگی (که نیازمند راهکار های درمان پوسیدگی دندان است)، تغییر رنگ و … می شوند این تغییرات در داشتن لبخند زیبا موثر هستند و بسیاری افراد از این موضوع رنج می برند و نمی توانند در جمع به راحتی لبخند به لب داشته باشند . اما امروزه در زمینه دندانپزشکی تحولات مثبتی رخ داده است که باعث شده افراد از داشتن لبخند زیبا محروم نباشند .

دندانپزشک ترمیم دندان خوب در تهران

ترمیم دندان ها در دو نوع مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد . در انجام ترمیم های مستقیم ، بعد از آماده شدن و تراش دندان ها کامپوزیت و روکش ها روی دندان قرار می گیرند . اما در روش های غیر مستقیم ، بهبودی با روش های جانبی حاصل می شود .

دندانپزشک ترمیمی خوب چگونه دندان را ترمیم می کند؟

فرایندی که برای ترمیم انجام می شود بر طبق شرایط دندان ها متفاوت است ، برای سفید کردن دندان ها می توان از روش های بلیچینگ دندان ، کامپوزیت دندان و یا انواع روکش ها استفاده کرد . با لمینت و کامپوزیت ها می توان فاصله و بی نظمی دندان را بر طرف نمود البته اگر دندان ها نامرتب باشند و در بهداشت دهان و دندان اختلال ایجاد می کنند می توان با روش های جراحی و ارتودنسی آن را برطرف نمود .

دندانپزشک ترمیمی خوب در تهران

بهترین دندانپزشک که در زمینه ترمیمی کار می کند با حفظ دندان های طبیعی فرد به بازسازی دندان ها می پردازند که علاوه بر بهبود عملکرد دندان ، زیبایی دندان نیز تامین گردد . امروزه تعداد دندانپزشکان نیز افزایش یافته و یافتن بهترین ها در میان آن با سختی همراه شده است و نیاز بوده بیمار اطلاعات مناسبی در این حوزه داشته باشد . گاهی افراد از روی ناآگاهی به افرادی که تخصص لازم در این زمینه را ندارند مراجعه می کنند و باعث نارضایتی آن ها بعد از درمان می شود و در برخی موارد آسیب های جبران ناپذیری به دندان ها وارد شده است .

خدمات زیبایی ترمیم دندان

چگونه دندانپزشک خوب را انتخاب کنیم ؟

داشتن مدارک مورد تایید انجمن دندانپزشکان یکی از مواردی است که می تواند در انتخاب به شما کمک کند . بررسی دقیق بیمار، داشتن اخلاق کاری ، به روز بودن و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، تحقیق در مورد پیشینه دندانپزشک و تجربه های کاری و رعایت بهداشت محیطی مطب می تواند از دیگر گزینه های توصیه شده برای بیماران باشد .

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی در سال ۱۳۶۰ از دبیرستان روشنگر دیپلم تجربی خود را دریافت نموده اند و در کنکور سال ۱۳۶۱ که دانشگاه ها پس از مدت ۳ سال تعطیلی بازگشایی شدند در رشته دندانپزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۷ از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. پس از گذراندن ۵ سال طرح خارج از مرکز در بیمارستان شهید لواسانی تهران ، به استخدام وزارت نفت درآمدند و در بیمارستان وزارت نفت واحد دندانپزشکی فعالیت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا