دکتر مریم قرائی

دندانپزشک خوب در خیابان دولت تهران

آیا بهترین دندانپزشک خیابان دولت تهران را می شناسید؟ برای انتخاب بهترین دندانپزشک در تهران لازم است به رعایت چه نکاتی بپردازید؟ در این مقاله از سایت دکتر مریم قرائی قصد داریم در ارتباط با معیار های مهم برای انتخاب یک دندانپزشک خوب صحبت کنیم. همچنین به شما خواهیم گفت برای برطرف کردن هر کدام از مشکلات خود لازم است به چه کسی مراجعه کنید.

خدمات بهترین دندانپزشک در تهران

دندانپزشکان مشکلات دندان ها، لثه ها و قسمت های مربوط به دهان بیماران را تشخیص و درمان می کنند. آنها توصیه ها و دستورالعمل هایی را در مورد مراقبت از دندان ها و لثه ها و انتخاب های رژیم غذایی که بر سلامت دهان تأثیر می گذارد، ارائه می دهند. همچنین خدمات دندانپزشکی شامل موارد گسترده تری می شود که برخی از آن ها را در ادامه مقاله به شما خواهیم گفت.

بهترین دندانپزشک درتهران در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

  • زیبایی دندان
  • بیماری های لثه و دهان
  • جراحی دندان عقل
  • اصلاح مشکلات دندان اعم از تروما، پوسیدگی و…

هر شخص در طول زندگی خود ممکن است برای هر کدام از موارد بالا لازم باشد به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کند. اگر در خیابان دولت تهران زندگی می کنید، در ادامه با معرفی ویژگی های بهترین دندانپزشک در تهران با ما همراه باشید.

درانتخاب بهترین دندانپزشک لازم است به چه نکاتی توجه کنید؟

در انتخاب بهترین دندانپزشک لازم است مواردی را در نظر بگیرید. رعایت این موارد به شما کمک می کند تجربه خوبی از مراجعه به دندانپزشکی داشته باشید. همچنین در زمان و هزینه های شما صرفه جویی می شود. در ادامه توجه شما را به این نکات جلب می کنیم.

بهترین دندانپزشک دولت آباد تهران

لوکیشن مطب

لازم است کلینیک دندانپزشکی را در محلی نزدیک محل زندگی خود انتخاب کنید. چرا که در دسترس بودن مطب دندانپزشکی این امکان را به شما می دهد در هنگام پیش آمد اتفاقات غیر قابل پیش بینی جهت درمان سریعا مراجعه کنید. اگر در تهران زندگی می کنید، دسترسی آسان مطب دندانپزشکی به وسایل حمل و نقل عمومی برای شما یک آپشن محسوب می شود.

تخصص پزشک

تخصص و مدرک دندانپزشک شما مهم است. دندانپزشک عمومی ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی برای مراقبت های اولیه از دندان های شما است. دندانپزشک نیازهای کلی بهداشت دهان و دندان شما از جمله مراقبت از لثه، کانال های ریشه، پرکردن، روکش ها، روکش ها، بریج ها و آموزش های پیشگیرانه را تشخیص، درمان و مدیریت می کند. بنابراین برای معاینات روتین دندان و مراقبت از دندان های خود لازم است به دندانپزشک عمومی مراجعه کنید.

تجربه و مهارت دندانپزشک

تجربه دندانپزشک درموارد درمانی و زیبایی ازجمله مواردی است که حائز اهمیت است. یک دندانپزشک باتجربه خدمات دندان شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد. اگرمی خواهید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید، لازم است در ارتباط با پزشک نکاتی را بدانید. بی شک وبسایت یک مرجع معتبر برای تحقیق در رابطه با پزشکان است.

سابقه موفق پزشکی

سابقه موفق پزشکی و شناخت پزشک اندکی از نگرانی های شما در خصوص دندانپزشکی می کاهد. شما می توانید از طریق ارتباط با دوستان و آشنایان و پرس وجو در این مورد، اطلاعات لازم در ارتباط با پزشک را کسب کنید. همچنین می توانید از طریق وبسایت ها و انجمن های مختلف به جست و جو در ارتباط با پزشک مورد نظر بپردازید. در این زمینه شما می توانید سابقه کاری موفق پزشک را با مشاهده نمونه کار های درمانی و زیبایی بررسی کنید و بعد از آن تصمیم گیری کنید.

هزینه خدمات درمانی

هزینه خدمات درمانی درهمه کلینیک های دندانپزشکی یکسان نیست. تعرفه مناسب هزینه های خدمات درمانی و زیبایی قطعا یکی از نکات مهم برای مراجعان به حساب می آید. بنابراین لازم است در هنگام مراجعه به دندانپزشک پس از ویزیت درارتباط با هزینه های جدید اطلاعات کسب کنید.

توجه به نکات بالا در خصوص انتخاب دندانپزشک به انتخاب شما کمک می کند. اگر هنوز از اصلی ترین دلایل مراجعه به یک دندانپزشک خوب اطلاعی ندارید، در ادامه مقاله با معرفی اصلی ترین خدمات درمانی با ما همراه باشید.

اصلی ترین خدمات دندانپزشکی شامل چه مواردی می شود؟

قبل از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران شاید بخواهید بدانید اصلی ترین خدمات درمانی دندانپزشکی چیست؟ در ارتباط با این مورد لازم است به موارد زیر توجه کنید:

  • جرمگیری دندان
  • جراحی و کشیدن دندان
  • ترمیم و عصب کشی دندان
  • روکش دندان

علاوه بر این خدمات زیبایی نظیر اصلاح طرح لبخند و سایر خدمات تخصصی در صورت نیاز ممکن است صورت بگیرد. همچنین اصلی ترین دلیل مراجعه به بهترین دندانپزشک دولت تهران می تواند به منظور انجام معاینات روتین جهت اطمینان از سلامت دندان ها باشد.

دکتر مریم قرایی

دکتر مریم قرائی دندانپزشک عمومی با مدرک معتبر و سال ها تجربه موفق درمانی و زیبایی دندانپزشکی در تهران فعالیت می کنند. هم اکنون دکتر مریم قرایی با بیش از 25 سال سابقه فعال و دارای گواهینامه ADA آمریکا آماده ارائه خدمات دندانپزشکی به کلیه بیماران محترم می باشند. اگر به دنبال دکتر دانپزشک در خیابان دولت تهران می گردید، ایشان می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی در سال ۱۳۶۰ از دبیرستان روشنگر دیپلم تجربی خود را دریافت نموده اند و در کنکور سال ۱۳۶۱ که دانشگاه ها پس از مدت ۳ سال تعطیلی بازگشایی شدند در رشته دندانپزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۷ از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. پس از گذراندن ۵ سال طرح خارج از مرکز در بیمارستان شهید لواسانی تهران ، به استخدام وزارت نفت درآمدند و در بیمارستان وزارت نفت واحد دندانپزشکی فعالیت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا