دکتر مریم قرائی

هزینه سفید کردن دندان

در عصر حاضر المان های زیبایی در چهره و اندام با تغییرات اساسی مواجه بوده است. دیگر ظاهر ساده به اندازه گذشته زیبایی ندارد و افراد هر چه بیشتر به دنبال ایجاد تغییر در چهره و اندام خود هستند. در این راستا پیشرفت های دنیای پزشکی قابل تقدیر بوده است. همسو با این پیشرفت ها حوزه دندانپزشکی نیز توانسته با ارائه خدمات نوین همراه این قافله باشد.

شاید مدرنیسم به معنای گذشه رنگ باخته باشد، اما هنوز برخی به دنبال بیشترین میزان زیبایی در عین کمترین تغییر ساختاری هستند. در حوزه دندانپزشکی نیز محققین در صدد ارائه خدماتی هستند که ضمن ایجاد زیبایی، کمترین آسیب به ساختار دندان ها وارد شود.

در میان روش های سنتی و غیر سنتی تنها تکنولوژی که توانسته خوشنامی خود را به متقاضیان ثابت کند خدمات بلیچینگ دندان است. در این روش با توجه به زیبایی و سفیدی که نسیب دندان ها می شود کمترین خسارت نسبت به روش های دیگر به آن ها وارد خواهد شد.

اگر نگران مروارید های دهانتان هستید و در عین حال زیبایی آن ها را خواستارید خواننده این مقاله باشید.

قیمت سفید کردن دندان

 هزینه سفید کردن دندان چقدر است؟

در گذشته ما سلف ما برای داشتن دندان هایی سفید از روش های مختلفی استفاده می کردند که هم اکنون توصیه بسیاری از طبیبان طب سنتی است. اما به دلیل روحیه تعجیل طلبی، افراد اغلب صبری برای نتیجه دهی این روش ها ندارند و به سرعت از انجام برخی توصیه ها خسته شده و راه درمان را قطع می کنند. اولین کاری این افراد پس از نا امیدی از روش های سنتی و خانگی می کنند، این است که به سرعت به دنبال بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی می گردند تا بتواند یک شبه به اید آل های ذهنی خود دست یابند.

باید بگوییم که این افراد موفق نیز بوده اند. امروزه با روشی به نام بلیچینگ دندان می توان سفیدی خیره کننده ای را در دندان ها مشاهده کرد که تنها با یک جلسه امکان پذیر است.

در ادامه به توضیح مفصل در باب این روش نوین خواهیم پرداخت:

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان راهی برای سفید کردن دندان ها است. در این روش دندانپزشک ضمن معاینه میزان سلامتی دندان ها بهترین راه را برای دستیابی به سفید دندان به شما پیشنهاد خواهد داد. افرادی که بر اثر استعمال دخانیات و یا عدم رعایت بهداشت دهانی و یا دلایل مادرزادی دچار تغییر رنگ دندان های شان شده اند، می توانند به راحتی با انجام بلیچینگ دندان دندان های سفیدی داشته باشند.

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی

دکتر مریم قرائی در سال ۱۳۶۰ از دبیرستان روشنگر دیپلم تجربی خود را دریافت نموده اند و در کنکور سال ۱۳۶۱ که دانشگاه ها پس از مدت ۳ سال تعطیلی بازگشایی شدند در رشته دندانپزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۷ از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. پس از گذراندن ۵ سال طرح خارج از مرکز در بیمارستان شهید لواسانی تهران ، به استخدام وزارت نفت درآمدند و در بیمارستان وزارت نفت واحد دندانپزشکی فعالیت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا